Переводчик

Страницы

Уважаемые друзья!

Я рада приветствовать Вас на своем блоге. Надеюсь, наше общение будет плодотворным и интересным.

На страницах моего блога Вы сможете узнать о событиях нашего класса и некоторых моих личных наработках.

Читаємо влітку. В.Сухомлинський

Ось і настали літні канікули! Букви ми вивчили, читати вміємо, а тепер можемо вдосхочу насолодитися різноманітними творами відомих письменнииків, які навчать тебе чогось нового й корисного!
Сьогодні ми познайомимося з українським письменником і вчителем Василем Сухомлинським. Подивись на його портрет. Запам'ятай цю людину. 
Це він навчав у школі діток, таких, як ти, розповідав їм про неповторну красу природи, про магічну силу доброти і чуйності у взаєминах між людьми, про дружбу. Твори Василя Сухомлинського вчать відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, поважати старших, захищати менших.
Василь Сухомлинський написав близько 1200 творів для дітей. У вересні, коли ти прийдеш у 2 клас, ми будемо говорити про День народження В.Сухомлинського. Йому  виповнилося би 102 роки.
Роздивися Виставку книжок Василя Сухомлинського.
Спробуй прочитати назви його творів.
Спочатку ми з тобою будемо слухати твори Василя Сухомлинського, а потім ти разом з батьками відвідаєш бібліотеку й обереш цікаву для себе книжку. 
А зараз не просто слухай, а висловлюй свої думки вголос, що тобі сподобалося, що - ні, що тебе вразило, на кого ти хотів би бути схожий, чому тощо. Батьки допоможуть тобі поставити потрібні запитання.
Отже, перше оповідання «Як дівчинка образила букваря»
«Співуча пір’їнка»
«Усмішка»

«Найгарніша мама»

«Велике відро»

«Покинуте кошеня»

Обрати і прочитати казки В.Сухомлинського ти можеш  ТУТ
Твори В.Сухомлинського можна знайти і ТУТ
Але краще відвідай бібліотеку або знайди книжки у себе вдома або у бабусі. Читай вголос, розмірковуй, вчися. Думай, що хотів сказати письменник, навіщо він написав це оповідання або казку.
Після кожного прочитаного або прослуханого твору заповнюй Читацький щоденник. Такий Щоденник є тільки у вдумливих і талановитих людей. І у тебе він буде! Напиши автора, назву оповідання чи казки, які твої думки після прочитаного, найцікавіше, чого ти навчився, які риси характеру або поведінка героя тебе особливо вразили, які незвичайні нові слова тобі трапилися, малюй героїв, описуй що завгодно! Насолоджуйся!
Сподіваюся, наприкінці роботи з творами Василя Сухомлинського ти зможеш відповісти на питання: "Чи важко бути людиною?"


Комментариев нет:

Отправить комментарий